ctv logo-400

 

Teamindeling najaarscompetitie 2019

Donderdagavond

Doelen 1
8/9 
(2 dubbels)
Mark Wammes
Kees Wollenstein
Martin Smit
 
 
 

 Vrijdagavond

Doelen 1 (3e klasse)
Dames 17+
(4DD)
Doelen 1 (3e klasse)
Dames 35+
(4DD)
Doelen  4 (3e klasse)
Gemengd 35+ (DD-HD-2 GD)
Doelen 2 (3e klasse)
Gemengd 35+
(DD-HD-2 GD)
Miranda Inklaar Christianne Mickers

Marian de Klerk

Mirjam de Jong
Heidy Breeschoten Jenneke Blanken Henk Bolhuis Ralph Jonkers
Carmen van Westrenen Jet Dijkstra Rene van Gameren Natasja van Wel
Marion Beltman Karin de Wit Ria Oonk Giselle Tak-Ronnen
Astrid Klerks-Helmond Mieke Kers Debby Luza Roland Hagman
Marjolein Verhallen Carmen van Ommeren Johan Langerak Patrick Kooij
Annemarie Spruyt   Erik de Rijk  
Jantine Verhallen-Vogel       

 

Doelen 1  (3e klasse)
Heren 35+ (4DD)
Doelen 1  (3e klasse)
Gemengd 17+
(DD-HD-2 GD)

Doelen 1 (2e klasse)
Gemengd 35+
(DD-HD-2 GD)

Doelen 3 (3e klasse)
Gemengd 35+
(DD-HD-2 GD)

Jan Pieter Verweij Thomas Pels Jeanette Ververs Irene van der Linden
Guus Verhorst Trude Nieuwenhuis Marjolein Hogenbirk Herma de Jong
Nico Bosland Anna Lambrechtse Lilian Gankema Hans Brouwer
Frits van der Sluis Bruus Antonides Jeroen van Rooijen Sylvia van Mourik
Jeffrey van den Berg Wiebe van der Vaart Duco Steenbreek Harm Peter Smilde
Menno Donia Mala Lalbiharie Peter van Dord Ebbo de Jong
Jelmer de Groot Wendy Schotsman  Wendy van der Heiden  
Olivier Poelchau      

 Zaterdag

Doelen 1
Dames 17+
(4DD)
1e Klasse

Doelen 2
Dames 17+
(4DD)
3e Klasse
Doelen 3
Dames dubbel 17+
(4DD)
4e Klasse
Doelen 4
Dames dubbel 17+
(4DD)
4e Klasse
Sonja Werkhoven Caro Dijkman Lilian Pfennings Malu Immink
Gerlinde van Drenth Vera Drost

Saskia Euwe

Lotte Lausberg
Hilda Evenhuis Marlies Biemans Lisanne Welink Fabienne Mossou
Hellen Terlien Liesbeth Oldeman Judith Arntz Kirsten Peterse
Esther Nieuwhoff Sione Brugman Tosanne Verweij Charlotte de Blécourt
Silvia de Wit Masja Vogel Godelieve Bun Anouk Bestebreurtje
 Tessa van der Linden Francis Stevens-de Jong    

 

Doelen 5
Dames 17+
(4DD)
4e Klasse, afd 

Doelen 1
Gemengd 17+
(DD-HD-2GD)
3e Klasse, afd 

Doelen 2
Gemengd 17+
(DD-HD-2GD)
3e Klasse, afd 
Doelen 3
Gemengd 17+
(DD-HD-2GD)
3e Klasse, afd
Ellen van Tilburg Miranda Degger Robin Vermeulen Reinier van Hoek
Marja Roddenhof Peter Rogge Tessa van Heusden Yolande van Erp-Deuss
Liesbeth Volkert Anne-Marie v.d. Burgt Lisa van der Linden Birgit Verweij
Willy Moeskops Rita de Jong Chris Vijfwinkel Marieke Bramer
Marjolein ten Bokum Laurens de Vries Simon Vermeulen Marije Horjus
Tineke Harlaar Hans Baltussen Inge Bart Onno Kamminga
Miranda van der Klaauw Erik-Jan Hemmer Sven Vermeulen Dick Beltman

 

Doelen 1
Heren 17+ (4HD)
1e Klasse, afd 

Doelen 2
Heren 17+
(4HD)
2e Klasse, afd 
Doelen 3
Heren 17+
(4HD)
4e Klasse, afd 
Doelen 4
Heren 17+
(4HE-2HD)
5e Klasse, afd 50
Albert Zantinge Oscar Vos Tony de Jong Rob van Gaalen
Thomas van Wijngaarden Rene Smits Jos de Heus Simon Boersbroek
Gottlieb Vogtlander Leo van de Lagemaat Paul Kosters Wim Hoogendoorn
Tom Brouwer Marcel Kok Joost Schoenmaker Dick Thijssen
Maarten Koedam Jeroen de Vree Jappe Tas Marc Lamboo
Edwin van Heusden Maikel Niftrik Isidoor van den Berk  
 Pieter Manak      

 

new balls please knltb dunlop fort max tp leaderboard 728 90

Waar vind je CTV de Doelen?


Grotere kaart bekijken

Adres

Goilberdingerstraat 41
4101 BN Culemborg
Tel Park: 0345-514218

Gratis parkeren bij de haven:
parkeerterrein 'Het Veer', volg daarvan de bordjes naar CTV de Doelen

Contact opnemen

Lid worden?

Ook zin om te tennissen bij CTV de Doelen?

Wacht niet langer en word lid van de mooiste tennisclub van Culemborg!

Nu lid worden!