ctv logo-400

 

tennister smal

Thuiswedstrijden voorjaar 2019

Let op: de teams in het rood spelen niet bij de Doelen, maar bij Terweijde of eventueel bij De Bongerd

Dag  Datum Partijen Team 1 Team 2 Captain Tijd
vrij 05-04-2019 4 DE DOELEN 2    HERCULES-UTRECHT 4 Reinier 19.00
  05-04-2019 4 DE DOELEN 1 SPITSBERGEN 2 Miranda 19.00
  05-04-2019 4 DE DOELEN 5 LUNO 1 Mariska 19.00
  05-04-2019 4 DE DOELEN 4 WAALRACKETS 2 Irene 19.00
zat 06-04-2019 6 DE DOELEN 2 DE KERSENPLUKKERS 1 Caro 13.00
  06-04-2019 4 DE DOELEN 1 MAARSEN-BROECK 1 Lilian 09.30
  06-04-2019 4 DE DOELEN 2 BERLICUM 2 Marlyn 09.30
  06-04-2019 4 DE DOELEN 1 FAK 2 Miranda 13.00
  06-04-2019 4 DE DOELEN 3 OUDEGEIN 1 Robin 09.30
  06-04-2019 6 DE DOELEN 1 DE HAMBAKEN 2 Ahjo 14.30
  06-04-2019 6 DE DOELEN 3 HAAFTEN 2 Oscar 14.30
zon 07-04-2019 6 DE DOELEN 1 DE RIDDERWEIDE 1   09.00
  07-04-2019 6 DE DOELEN 1 DE DOORDRAAIERS 1   11.30
  07-04-2019 6 DE DOELEN 2 RIJNHUYSE 2   09.00
  07-04-2019 6 DE DOELEN 1 ODIJK 1   12.30
  07-04-2019 6 DE DOELEN 2 ODIJK 1   14.00
vrij 12-04-2019 4 DE DOELEN 2 DE DOELEN 1 Willy 19.00
  12-04-2019 4 DE DOELEN 3 VECHTLUST 8 Thomas 19.00
  12-04-2019 4 DE DOELEN 1 DE BONGERD-BEUSICHEM 1 Jeanette 19.00
  12-04-2019 4 DE DOELEN 5 DE RIDDERWEIDE 1 Mariska 19.00
  12-04-2019 4 DE DOELEN 4 UITWIJK 3 Irene 19.00
zat 13-04-2019 6 DE DOELEN 1 RHELICO 1 Sonja 14.00
  13-04-2019 4 DE DOELEN 2 CROMWIJCK 1 Marian 14.00
  13-04-2019 4 DE DOELEN 4 GELDERMALSEN 1 Jeroen 10.00
  13-04-2019 6 DE DOELEN 2 GROENVLIET 2 Albert 13.00
  13-04-2019 6 DE DOELEN 4 DE DOORDRAAIERS 4 Rob 10.00
zon 14-04-2019 6 DE DOELEN 1 VIANEN 2   09.00
  14-04-2019 6 DE DOELEN 2 DE BONGERD-BEUSICHEM 1   11.00
  14-04-2019 6 DE DOELEN 1 TRIFORA 1   12.30
  14-04-2019 6 DE DOELEN 1 TIOS 1   12.30
don 18-04-2019 2 DE DOELEN 1 SHOT 1 Tony 19.30
  18-04-2019 2 DE DOELEN 2 DE BONGERD-BEUSICHEM 3 Lisanne 19.30
vrij 19-04-2019 4 DE DOELEN 1 OPHEMERT 1 Christianne 19.00
  19-04-2019 4 DE DOELEN 2 DE RIDDERWEIDE 2 Willy 19.00
  19-04-2019 4 DE DOELEN 1 BUREN 1 Mirjam 19.00
  19-04-2019 4 DE DOELEN 2 LEERDAM 3 Jan-Pieter 19.00
  19-04-2019 4 DE DOELEN 2 AURORA 1 Reinier 19.00
  19-04-2019 4 DE DOELEN 3 LUDENTI 3 Johan 19.00
zat 20-04-2019 6 DE DOELEN 2 LUNO 1 Caro 14.30
  20-04-2019 4 DE DOELEN 1 BAARN 3 Lilian 13.00
  20-04-2019 4 DE DOELEN 2 BASTION BASELAAR 1 Marlyn 09.30
  20-04-2019 4 DE DOELEN 1 ATALANTA 1 Miranda 09.30
  20-04-2019 4 DE DOELEN 3 WAALRACKETS 2 Robin 09.30
  20-04-2019 6 DE DOELEN 1 DE MERWEDE 1 Ahjo 13.00
  20-04-2019 6 DE DOELEN 3 GOUWENES 1 Oscar 13.00
ma 22-04-2019 6 DE DOELEN 1 RHELICO 1 De Bongerd?
  22-04-2019 6 DE DOELEN 1 DE RIDDERWEIDE 1   11.00
  22-04-2019 6 DE DOELEN 2 HOUTEN 1   09.00
  22-04-2019 6 DE DOELEN 1 ATALANTA 1   12.30
  22-04-2019 6 DE DOELEN 2 RISENBORGH 1   12.30
vrij 26-04-2019 4 DE DOELEN 1 BUREN 2 Miranda 19.00
  26-04-2019 4 DE DOELEN 2 LUNO 3 Willy 19.00
  26-04-2019 4 DE DOELEN 3 KAMPONG 1 Thomas 19.00
  26-04-2019 4 DE DOELEN 1 TIEL 1 Jeanette 19.00
  26-04-2019 4 DE DOELEN 4 KELLENDONCK 1 Irene 19.00
don 09-05-2019 2 DE DOELEN 1 DE DOORDRAAIERS 1 Tony 19.30
  09-05-2019 2 DE DOELEN 2 RHELICO 1 Lisanne 19.30
vrij 10-05-2019 4 DE DOELEN 1 LIENDEN 2 Christianne 19.00
  10-05-2019 4 DE DOELEN 1 ODIJK 2 Mirjam 19.00
  10-05-2019 4 DE DOELEN 2 DE DOORDRAAIERS 2 Jan-Pieter 19.00
  10-05-2019 4 DE DOELEN 2 DE DOORDRAAIERS 4 Reinier 19.00
  10-05-2019 4 DE DOELEN 3 LOCKHORST 2 Johan 19.00
zat 11-05-2019 6 DE DOELEN 1 SPITSBERGEN 1 Sonja 10.00
  11-05-2019 4 DE DOELEN 2 VLEUTEN DE MEERN 3 Marian 10.00
  11-05-2019 4 DE DOELEN 4 BUREN 2 Jeroen 14.00
  11-05-2019 6 DE DOELEN 2 UITWIJK 2 Albert 14.00
  11-05-2019 6 DE DOELEN 4 RHELICO 4 Rob 13.00
zon 12-05-2019 6 DE DOELEN 1 TIOS 2   09.00
  12-05-2019 6 DE DOELEN 2 GROENVLIET 3   09.00
  12-05-2019 6 DE DOELEN 1 GRIFFENSTEYN 1   11.30
  12-05-2019 6 DE DOELEN 1 GELDERMALSEN 1   12.30
vrij 17-05-2019 4 DE DOELEN 1 DE RIDDERWEIDE 2 Christianne 19.00
  17-05-2019 4 DE DOELEN 2 OPHEMERT 1 Willy 19.00
  17-05-2019 4 DE DOELEN 1 GELDERMALSEN 1 Mirjam 19.00
  17-05-2019 4 DE DOELEN 1 TER WEIJDE 1 Jeanette 19.00
  17-05-2019 4 DE DOELEN 2 RHIJNAUWEN 1 Reinier 19.00
zat 18-05-2019 6 DE DOELEN 1 TEN MEDEL 1 Sonja 13.00
  18-05-2019 4 DE DOELEN 4 LUNO 1 Jeroen 10.00
  18-05-2019 6 DE DOELEN 2 LUNO 2 Albert 14.00
  18-05-2019 6 DE DOELEN 3 LUNO 3 Oscar 13.00
  18-05-2019 6 DE DOELEN 4 GOUWENES 2 Rob 10.00
zon 19-05-2019 6 DE DOELEN 1 RHELICO 1   10.30
  19-05-2019 6 DE DOELEN 1 DE BELT 1   09.00
  19-05-2019 6 DE DOELEN 2 LUDENTI 3   11.00
  19-05-2019 6 DE DOELEN 1 RISENBORGH 1   14.00
  19-05-2019 6 DE DOELEN 1 SOESTDIJK 1   13.30
don 23-05-2019 2 DE DOELEN 1 LOCKHORST 1 Tony 19.30
  23-05-2019 2 DE DOELEN 2 SCHALKWIJK 2 Lisanne 19.30
vrij 24-05-2019 4 DE DOELEN 1 BUREN 3 Miranda 19.00
  24-05-2019 4 DE DOELEN 2 BEUSICHEM 1 Jan-Pieter 19.00
  24-05-2019 4 DE DOELEN 3 AT RISK 5 Thomas 19.00
  24-05-2019 4 DE DOELEN 3 'T GOY 1 Johan 19.00
  24-05-2019 4 DE DOELEN 5 NVLTB 2 Mariska 19.00
zat 25-05-2019 6 DE DOELEN 2 SKINLO 2 Caro 09.30
  25-05-2019 4 DE DOELEN 1 BREUKELEN 4 Lilian 15.00
  25-05-2019 4 DE DOELEN 2 VORMER 1 Marlyn 13.30
  25-05-2019 4 DE DOELEN 1 DE HAMBAKEN 1 Miranda 09.30
  25-05-2019 4 DE DOELEN 2 DE BLAUWE REIGER 2 Marian 15.00
  25-05-2019 4 DE DOELEN 3 BUREN 1 Robin 15.00
  25-05-2019 6 DE DOELEN 1 ZALTBOMMEL 2 Ahjo 09.30
zon 26-05-2019 6 DE DOELEN 1 RHENEN 1   12.30
  26-05-2019 6 DE DOELEN 2 RHELICO 1   12.30
  26-05-2019 6 DE DOELEN 2 VEENENDAAL 1   09.00
  26-05-2019 6 DE DOELEN 1 GROENENDAAL 1   09.00
vrij 31-05-2019 4 DE DOELEN 4 DE RIDDERWEIDE 2 Irene 19.00
  31-05-2019 4 DE DOELEN 1 LIENDEN 1 Christianne 19.00
  31-05-2019 4 DE DOELEN 1 UITWIJK 3 Mirjam 19.00
  31-05-2019 4 DE DOELEN 2 DE BONGERD-BEUSICHEM 1 Jan-Pieter 19.00
zat 01-06-2019 6 DE DOELEN 1 VEENENDAAL 2 Sonja 13.00
  01-06-2019 6 DE DOELEN 2 DREUMEL '75 1 Caro 10.00
  01-06-2019 4 DE DOELEN 2 BREUKELEN 2 Marian 14.00
  01-06-2019 4 DE DOELEN 4 RHENEN 1 Jeroen 10.00
  01-06-2019 6 DE DOELEN 1 VIANEN 4 Ahjo 14.00
zon 02-06-2019 6 DE DOELEN 1 LEWABO 1   11.00
  02-06-2019 6 DE DOELEN 1 LUNO 1   12.30
  02-06-2019 6 DE DOELEN 2 DE DOORDRAAIERS 1   09.00
  02-06-2019 6 DE DOELEN 2 UITWIJK 1 De Bongerd?
  02-06-2019 6 DE DOELEN 1 BARGERES 1   12.30

Teamindeling voorjaarscompetitie 2019

Donderdagavond

Doelen 1
8/9
(2 dubbels)
1e klasse, afd 16
Doelen 2
8/9 
(2 dubbels)
2e klasse, afd 34
Tony de Jong Lisanne Welink
Jos de Heus Mark Wammes
Paul Kosters Kees Wollenstein
Bart Ververs Dominique De Corte
Joost Schoenmakers Martin Smit
Jappe Tas  
Isidoor van den Berk  
Merle Koelink reserve  

Vrijdagavond

Doelen 1
Dames 17+
(4DD)
3e klasse, afd 58
Doelen 1
Dames 35+
(4DD)
4e klasse, afd 33
Doelen 2
Dames 35+
(4DD)
4e klasse, afd 33
Doelen 1
Gemengd 17+
(DD-HD-2 GD)
2e klasse, afd 7
Miranda Inklaar Christianne Mickers Willy Moeskops Mirjam de Jong
Heidy Breeschoten Jenneke Blanken Liesbeth Volkert Ralph Jonkers
Carmen van Westrenen Jet Dijkstra Ellen van Tilburg Natasja van Wel
Marion Beltman Karin de Wit Marja Roddenhof Giselle Tak-Ronnen
Astrid Klerks-Helmond Adriënne Hoogstede Tineke Harlaar Roland Hagman
Marjolein Verhallen Carmen van Ommeren Miranda vd Klaauw Patrick Kooij
Annemarie Spruyt Christianne Mickers Marjolein ten Bokum  
Jantine Verhallen-Vogel       

Doelen 2
Gemengd 17+
(DD-HD-2 GD)
3e klasse, afd 28
Doelen 3
Gemengd 17+
(DD-HD-2 GD)
4e klasse, afd 12
Doelen 1
Gemengd 35+
(DD-HD-2 GD)
3e klasse, afd 36

Doelen 2
Gemengd 35+
(DD-HD-2 GD)
4e klasse, afd 2

Jan Pieter Verweij Thomas Pels Jeanette Ververs Reinier van Hoek
Heike Feuer Trude Nieuwenhuis Marjolein Hogenbirk Birgit Verweij
Margit de Ruijter Anna Lambrechtse Lilian Gankema Marieke Bramer
Frank van der Salm Bruus Antonides Jochem Blaauw Yolande van Erp
Trudie Tuin Wiebe van der Vaart Rutger Ladrak Dick Beltman
Menno Donia Mala Lalbiharie Peter van Dord Onno Kamminga
Jan Pieter Verweij Wendy Schotsman    

Doelen 3
Gemengd 35+
(DD-HD-2 GD)
4e klasse, afd 46
Doelen 4
Gemengd 35+
(DD-HD-2 GD)
4e klasse, afd 63
Doelen 5
Gemengd 35+ (DD-HD-2 GD)
4e klasse, afd 58
Johan Langerak Irene van der Linden Mariska van Vugt
Debby Luza Herma de Jong Saskia Schekkerman
Henk Bolhuis Hans Brouwer Rian van Vucht
Rene van Gameren Sylvia van Mourik Nico Bosland
Ria Oonk Harm Peter Smilde Oliver Poelchau
Marian de Klerk Ebbo de Jong  
    Jos Bakker (reserve)
Eric de Rijk (reserve)   Carla Goossens (reserve)

Zaterdag

Doelen 1
Dames 17+
(4DE-2DD)
1e Klasse, afd 18

Doelen 2
Dames 17+
(4DE-2DD)
2e Klasse, afd 17
Doelen 1
Dames dubbel 17+
(4DD)
3e Klasse, afd 9
Doelen 2
Dames dubbel 17+
(4DD)
4e Klasse, afd 17
Sonja Werkhoven Caro Dijkman Lilian Pfennings Marlyn Louisa Immink
Gerlinde van Drenth Vera Drost Angelique Jimenez Lotte Lausberg
Hilda Evenhuis Marlies Biemans Veronique Stolwijk Fabienne Mossou
Hellen Terlien Liesbeth Oldeman Judith Arntz Kirsten Peterse
Esther Nieuwhoff Sione Brugman Tosanne Verweij Charlotte de Blécourt
Silvia de Wit Masja Vogel Godelieve Bun Anouk Bestebreurtje
  Francis Stevens-de Jong 7e dame?  

Doelen 1
Gemengd 17+
(DD-HD-2GD)
2e Klasse, afd 11

Doelen 2
Gemengd 17+
(DD-HD-2GD)
3e Klasse, afd 18

Doelen 3
Gemengd 17+
(DD-HD-2GD)
3e Klasse, afd 29
Doelen 4
Gemengd 17+
(DD-HD-2GD)
4e Klasse, afd 19
Peter Rogge Marian van Welsem Robin Vermeulen Jeroen van Leeuwen
Miranda Degger Fred van Hussen Tessa van Heusden Jhemila Lems
Anne-Marie v.d. Burgt Carry van de Wetering Lisa van der Linden Saskia van Buuren
Rita de Jong Marian van Brenk Chris Vijfwinkel Otto Wellner
Laurens de Vries Toon van Wijngaarden Simon Vermeulen Femke van Koppen
Hans Baltussen Bauke Runia Inge Bart Danny den Braber
Erik-Jan Hemmer   Sven Vermeulen  Bianca Drullman

Doelen 1
Heren 17+ (4HE-2HD)
2e Klasse, afd 22

Doelen 2
Heren 17+
(4HE-2HD)
3e Klasse, afd 60
Doelen 3
Heren 17+
(4HE-2HD)
4e Klasse, afd 45
Doelen 4
Heren 17+
(4HE-2HD)
5e Klasse, afd 50
Ahjo Maarsen Albert Zantinge Oscar Vos Rob van Gaalen
Menno Pelkmans Thomas van Wijngaarden Rene Smits Simon Boersbroek
Marc Rijsman Gottlieb Vogtlander Leo van de Lagemaat Wim Hoogendoorn
Ivo Hollander Tom Brouwer Marcel Kok Dick Thijssen
Leroy Meursen Maarten Koedam Jeroen de Vree Joost Schoenmakers
Daan de Wit Edwin van Heusden Maikel Niftrik Marc Lamboo
       

KNLTB voorjaarscompetitie 2019

Afgelopen dagen zijn alle jeugd (geel en groen) en de senioren teams, zoals deze zijn gepubliceerd op de website, ingeschreven voor de Voorjaarscompetitie 2019.

Ook dit jaar mogen we wederom gebruik maken van de tennisbanen van TV Terweijde op de vrijdagavond waardoor het wederom is gelukt om alle vrijdagavondteams in te schrijven zonder loting.

De KNLTB heeft in haar berichtgeving al meermalen aangegeven de indeling van de competitie te willen veranderen. Wat houdt dit in voor jou en jouw team: “Als gevolg van de harmonisatie van de competitiesoorten zijn de ploegrechten van districts-/regiocompetities komen te vervallen.

Lees verder

Waar vind je CTV de Doelen?


Grotere kaart bekijken

Adres

Ons tennispark bevindt zich aan:

Goilberdingerstraat 41
4101 BN Culemborg
Tel Park: 0345-514218

Contact opnemen met iemand van CTV de Doelen?

Contact opnemen

Lid worden?

Ook zin om te tennissen bij CTV de Doelen?

Wacht niet langer en word lid van de mooiste tennisclub van Culemborg!

Nu lid worden!