ctv logo-400

 

Najaarscompetitie

Thuiswedstrijden najaar 2018

Let op: de teams in oranje spelen in Ter Weijde!

Dag Datum Competitie en afdeling Team 1 Team 2 Tijd
Don 13-09-18 8&9-competitie  1e klasse – Afdeling 15 DE DOELEN 1 DE DOORDRAAIERS 1 19.30
13-09-18 8&9-competitie  2e klasse – Afdeling 13 DE DOELEN 2 DE DOORDRAAIERS 2 19.30
Vrij 14-09-18 Dames dubbel 17+ 2e klasse – Afdeling 14 DE DOELEN 1 MEERKERK 2 19.00
14-09-18 Dames dubbel 35+ 3e klasse – Afdeling 27 DE DOELEN 1 GRIFFENSTEYN 2 19.00
14-09-18 Gemengd dubbel 17+  3e klasse – Afdeling 17 DE DOELEN 1 LEERDAM 4 19.00
14-09-18 Gemengd dubbel 17+  3e klasse – Afdeling 82 DE DOELEN 3 GELDERMALSEN 1 19.00
14-09-18 Gemengd dubbel 35+ 3e klasse – Afdeling 2 DE DOELEN 5 GROENVLIET 4 19.00
14-09-18 Heren dubbel 17+ 2e klasse – Afdeling 11 DE DOELEN 1 LUNO 1 19.00
Zat 15-09-18 Dames 17+ (2xE 3xD)  4e klasse – Afdeling 6 DE DOELEN 1 UVV-TENNIS 1 10.00
15-09-18 Dames dubbel 17+ 1e klasse – Afdeling 1 DE DOELEN 1 TER WEIJDE 1 14.00
15-09-18 Dames dubbel 17+  4e klasse – Afdeling 24 DE DOELEN 3 VREESWIJK 3 10.00
15-09-18 Gemengd dubbel 17+ 3e klasse – Afdeling 18 DE DOELEN 2 DE DOELEN 3 10.00
15-09-18 Heren dubbel 17+ 2e klasse – Afdeling 6 DE DOELEN 1 BENSCHOP 1 14.00
Zon 16-09-18 Gemengd 11 t/m 17 jaar  2e klasse – Afdeling 8 DE DOELEN 1 HET HOFLAND 1 11.30
16-09-18 Jongens 10 t/m 14 jaar  2e klasse – Afdeling 3 DE DOELEN 3 RISENBORGH 2 11.30
16-09-18 Meisjes 10 t/m 14 jaar  2e klasse – Afdeling 9 DE DOELEN 1 VLEUTEN DE MEERN 3 11.30
Vrij 21-09-18 Gemengd dubbel 17+ 3e klasse – Afdeling 23 DE DOELEN 2 KELLENDONCK 2 19.00
21-09-18 Gemengd dubbel 35+  2e klasse – Afdeling 57 DE DOELEN 1 GELDERMALSEN 1 19.00
21-09-18 Gemengd dubbel 35+ 3e klasse – Afdeling 1 DE DOELEN 2 RIJNHUYSE 2 19.00
21-09-18 Gemengd dubbel 35+ 3e klasse – Afdeling 29 DE DOELEN 3 GROENVLIET 5 19.00
21-09-18 Gemengd dubbel 35+ 3e klasse – Afdeling 6 DE DOELEN 4 KELLENDONCK 1 19.00
Zat 22-09-18 Dames dubbel 17+ 3e klasse – Afdeling 16 DE DOELEN 2 VIANEN 2 10.00
22-09-18 Gemengd dubbel 17+ – 2e klasse – Afdeling 6 DE DOELEN 1 TC '73 1 10.00
22-09-18 Gemengd dubbel 17+  3e klasse – Afdeling 18 DE DOELEN 3 OUDENRIJN 3 14.00
22-09-18 Heren 17+  4e klasse – Afdeling 9 DE DOELEN 1 UITWIJK 1 10.00
22-09-18 Heren dubbel 17+  3e klasse – Afdeling 18 DE DOELEN 2 DREUMEL '75 1 14.00
Zon 23-09-18 Jongens 10 t/m 14 jaar 1e klasse – Afdeling 1 DE DOELEN 1 RISENBORGH 1 9.00
23-09-18 Jongens 10 t/m 14 jaar  2e klasse – Afdeling 1 DE DOELEN 4 AT RISK 1 12.30
23-09-18 Jongens 10 t/m 14 jaar 2e klasse – Afdeling 20 DE DOELEN 2 ATALANTA 4 11.00
23-09-18 Meisjes 11 t/m 17 jaar  2e klasse – Afdeling 1 DE DOELEN 1 GRIFFENSTEYN 1 12.30
Don 27-09-18 8&9-competitie 1e klasse – Afdeling 15 DE DOELEN 1 DE BONGERD 1 19.30
27-09-18 8&9-competitie  2e klasse – Afdeling 13 DE DOELEN 2 RISENBORGH 1 19.30
Vrij 28-09-18 Dames dubbel 17+  2e klasse – Afdeling 14 DE DOELEN 1 DOMSTAD 1 19.00
28-09-18 Dames dubbel 35+  3e klasse – Afdeling 27 DE DOELEN 1 RISENBORGH 1 19.00
28-09-18 Gemengd dubbel 17+  3e klasse – Afdeling 17 DE DOELEN 1 MONTFOORT 5 19.00
28-09-18 Gemengd dubbel 17+  3e klasse – Afdeling 82 DE DOELEN 3 KELLENDONCK 3 19.00
28-09-18 Gemengd dubbel 35+ 3e klasse – Afdeling 2 DE DOELEN 5 WAALRACKETS 1 19.00
28-09-18 Heren dubbel 17+ 2e klasse – Afdeling 11 DE DOELEN 1 DE KLEIMEPPERS 1 19.00
Zat 29-09-18 Dames 17+ (2xE 3xD) 4e klasse – Afdeling 6 DE DOELEN 1 PVDV 2 12.00
29-09-18 Dames dubbel 17+ 1e klasse – Afdeling 1 DE DOELEN 1 RANDENBROEK 1 10.00
29-09-18 Dames dubbel 17+ 4e klasse – Afdeling 24 DE DOELEN 3 GROENENDAAL 3 14.00
29-09-18 Gemengd dubbel 17+ 3e klasse – Afdeling 18 DE DOELEN 2 TER WEIJDE 2 14.00
29-09-18 Heren dubbel 17+  2e klasse – Afdeling 6 DE DOELEN 1 RIJNHUYSE 1 10.00
Zon 30-09-18 Gemengd 11 t/m 17 jaar 2e klasse – Afdeling 8 DE DOELEN 1 LUCK RAECK 1 12.30
30-09-18 Jongens 10 t/m 14 jaar2e klasse – Afdeling 20 DE DOELEN 2 LARSHEIM 1 9.00
30-09-18 Jongens 10 t/m 14 jaar 2e klasse – Afdeling 3 DE DOELEN 3 SHOT 2 12.30
30-09-18 Meisjes 10 t/m 14 jaar 2e klasse – Afdeling 9 DE DOELEN 1 TRIAQ 1 11.00
Vrij 5-10-18 Gemengd dubbel 17+ 3e klasse – Afdeling 23 DE DOELEN 2 LEERDAM 2 19.00
5-10-18 Gemengd dubbel 35+2e klasse – Afdeling 57 DE DOELEN 1 ATALANTA 2 19.00
5-10-18 Gemengd dubbel 35+  3e klasse – Afdeling 1 DE DOELEN 2 DE BELT 1 19.00
5-10-18 Gemengd dubbel 35+  3e klasse – Afdeling 29 DE DOELEN 3 BENSCHOP 3 19.00
5-10-18 Gemengd dubbel 35+3e klasse – Afdeling 6 DE DOELEN 4 ASMUNT 1 19.00
Zat 6-10-18 Dames dubbel 17+  3e klasse – Afdeling 16 DE DOELEN 2 HET HOFLAND 3 14.00
6-10-18 Gemengd dubbel 17+ 2e klasse – Afdeling 6 DE DOELEN 1 OUDEGEIN 1 14.00
6-10-18 Gemengd dubbel 17+  3e klasse – Afdeling 18 DE DOELEN 3 GRIFFENSTEYN 3 10.00
6-10-18 Heren 17+ 4e klasse – Afdeling 9 DE DOELEN 1 RIJNSWEERD 2 12.00
6-10-18 Heren dubbel 17+  3e klasse – Afdeling 18 DE DOELEN 2 HAAFTEN 1 10.00
Zon 7-10-18 Jongens 10 t/m 14 jaar 1e klasse – Afdeling 1 DE DOELEN 1 RIJNHUYSE 1 11.00
7-10-18 Jongens 10 t/m 14 jaar  2e klasse – Afdeling 1 DE DOELEN 4 ODIJK 1 14.30
7-10-18 Jongens 10 t/m 14 jaar 2e klasse – Afdeling 20 DE DOELEN 2 MANGER CATS 3 12.30
7-10-18 Meisjes 11 t/m 17 jaar  2e klasse – Afdeling 1 DE DOELEN 1 BOSCH EN DUIN 1 11.00
Don 11-10-18 8&9-competitie 1e klasse – Afdeling 15 DE DOELEN 1 ALTA 1 19.30
11-10-18 8&9-competitie  2e klasse – Afdeling 13 DE DOELEN 2 DE NIENHOF 1 19.30
Vrij 12-10-18 Dames dubbel 17+ 2e klasse – Afdeling 14 DE DOELEN 1 BENSCHOP 1 19.00
12-10-18 Dames dubbel 35+  3e klasse – Afdeling 27 DE DOELEN 1 MANGER CATS 1 19.00
12-10-18 Gemengd dubbel 17+ 3e klasse – Afdeling 17 DE DOELEN 1 PVDV 2 19.00
12-10-18 Gemengd dubbel 17+  3e klasse – Afdeling 82 DE DOELEN 3 MUSKETIERS 1 19.00
12-10-18 Gemengd dubbel 35+  3e klasse – Afdeling 6 DE DOELEN 4 DE MOLENWIEK 3 19.00
12-10-18 Heren dubbel 17+ 2e klasse – Afdeling 11 DE DOELEN 1 DREUMEL '75 1 19.00
Zat 13-10-18 Dames dubbel 17+4e klasse – Afdeling 24 DE DOELEN 3 GELDERMALSEN 2 10.00
13-10-18 Gemengd dubbel 17+ 3e klasse – Afdeling 18 DE DOELEN 2 OUDENRIJN 3 14.00
13-10-18 Gemengd dubbel 17+ 3e klasse – Afdeling 18 DE DOELEN 3 RIJNHUYSE 1 14.00
13-10-18 Heren 17+  4e klasse – Afdeling 9 DE DOELEN 1 VREESWIJK 1 12.00
Zon 14-10-18 Gemengd 11 t/m 17 jaar 2e klasse – Afdeling 8 DE DOELEN 1 RHIJNAUWEN 1 11.30
14-10-18 Jongens 10 t/m 14 jaar  2e klasse – Afdeling 1 DE DOELEN 4 GRIFFENSTEYN 5 11.30
14-10-18 Jongens 10 t/m 14 jaar 1e klasse – Afdeling 1 DOELEN 1 DOMSTAD 1 11.30
Vrij 19-10-18 Gemengd dubbel 17+  3e klasse – Afdeling 23 DE DOELEN 2 ARKEL 2 19.00
19-10-18 Gemengd dubbel 35+  2e klasse – Afdeling 57 DE DOELEN 1 UITWIJK 1 19.00
19-10-18 Gemengd dubbel 35+  3e klasse – Afdeling 1 DE DOELEN 2 BENSCHOP 2 19.00
19-10-18 Gemengd dubbel 35+ 3e klasse – Afdeling 2 DE DOELEN 5 'T GOY 1 19.00
19-10-18 Gemengd dubbel 35+ 3e klasse – Afdeling 29 DE DOELEN 3 LINSCHOTEN 1 19.00
Zat 20-10-18 Dames 17+ (2xE 3xD)  4e klasse – Afdeling 6 DE DOELEN 1 PVC 1 10.00
20-10-18 Dames dubbel 17+ 1e klasse – Afdeling 1 DE DOELEN 1 GRIFFENSTEYN 1 14.00
20-10-18 Gemengd dubbel 17+ 2e klasse – Afdeling 6 DE DOELEN 1 GELDERMALSEN 2 14.00
20-10-18 Heren dubbel 17+  2e klasse – Afdeling 6 DE DOELEN 1 OUDENRIJN 1 14.00
20-10-18 Heren dubbel 17+ 3e klasse – Afdeling 18 DE DOELEN 2 GROENENDAAL 4 10.00
Zon 21-10-18 Jongens 10 t/m 14 jaar 2e klasse – Afdeling 3 DE DOELEN 3 GROENVLIET 2 10.30
21-10-18 Meisjes 10 t/m 14 jaar 2e klasse – Afdeling 9 DE DOELEN 1 LOPIK 1 10.30
21-10-18 Meisjes 11 t/m 17 jaar  2e klasse – Afdeling 1 DE DOELEN 1 MAARN 1 10.30
Don 25-10-18 8&9-competitie 1e klasse – Afdeling 15 DE DOELEN 1 CROMWIJCK 1 19.30
Vrij 26-10-18 Dames dubbel 35+  3e klasse – Afdeling 27 DE DOELEN 1 AMERONGEN 2 19.00
26-10-18 Gemengd dubbel 17+ 3e klasse – Afdeling 17 DE DOELEN 1 RISENBORGH 2 19.00
26-10-18 Gemengd dubbel 35+ 3e klasse – Afdeling 1 DE DOELEN 2 DE BONGERD 1 19.00
26-10-18 Gemengd dubbel 35+ 3e klasse – Afdeling 2 DE DOELEN 5 SLTVR 1 19.00
26-10-18 Heren dubbel 17+  2e klasse – Afdeling 11 DE DOELEN 1 BUREN 1 19.00
Zat 27-10-18 Dames dubbel 17+  3e klasse – Afdeling 16 DE DOELEN 2 VREESWIJK 1 14.00
27-10-18 Gemengd dubbel 17+ 3e klasse – Afdeling 18 DE DOELEN 3 LEXMOND 2 10.00
27-10-18 Heren 17+ 4e klasse – Afdeling 9 DE DOELEN 1 RHIJNAUWEN 3 10.00
27-10-18 Heren dubbel 17+ 3e klasse – Afdeling 18 DE DOELEN 2 OPHEMERT 1 14.00
Zon 28-10-18 Jongens 10 t/m 14 jaar  1e klasse – Afdeling 1 DE DOELEN 1 LUDENTI 1 10.30
28-10-18 Jongens 10 t/m 14 jaar 2e klasse – Afdeling 1 DE DOELEN 4 ATALANTA 3 10.30
28-10-18 Meisjes 11 t/m 17 jaar 2e klasse – Afdeling 1 DE DOELEN 1 LEUSDEN 1

Najaarscompetitie 2018

Nieuw in 2018 (zie ook KNLTB.nl)

  • Na evaluatie onder spelers en competitieleiders van de verenigingen is door de KNLTB besloten het compact spelen alleen nog toe te passen in de 8&9-competitie en de Zomeravondcompetitie. De Zomeravondcompetitie biedt CTV de Doelen vanwege de overlap met de andere competitievormen en de baancapaciteit niet aan.
  • Voor alle overige competities is door de KNLTB, eveneens op basis van die evaluatie, in 2018 gekozen voor verkort spelen in alle dubbelpartijen. Verkort spelen sluit aan bij de wensen van veel spelers. Velen willen ‘de dag beter kunnen plannen’ en ‘niet zoveel tijd kwijt zijn op een wedstrijddag’. Ook moet het bijdragen aan het oplossen van problemen met de baancapaciteit. Verkort spelen houdt in een wedstrijdtiebreak, tot en met 10 punten en 2 punten verschil, in plaats van een derde set. De enkelpartijen worden met de reguliere telling gespeeld. Dit geldt ook voor de jeugd.
  • Competitiespelers mogen een onbeperkt aantal keren per week competitie spelen voor hun vereniging, mits de speler niet meer dan eenmaal in de gehele competitieperiode uitkomt in een hoger geklasseerd team. Bij de start van de competitie geven we hier meer informatie over.

Waar vind je ons?

Adres

Ons tennispark bevindt zich aan:

Goilberdingerstraat 41
4101 BN Culemborg
Tel Park: 0345-514218

Contact opnemen met iemand van CTV de Doelen?

Contact opnemen

Lid worden?

Ook zin om te tennissen bij CTV de Doelen?

Wacht niet langer en word lid van de mooiste tennisclub van Culemborg!

Nu lid worden!